Rodzaje nadruków

Aby dostarczać Wam coraz to ciekawsze wzory, DZIK tworzy koszulki z wykorzystaniem bardzo różnych technik nadruku.
Ponieważ każda technika ma inne właściwości, przygotowałem dla Was krótkie zestawienie rodzajów nadruków, które znajdziecie na Naszych koszulkach wraz z przykładami ich zastosowania :)


 

Nadruk Bezpośredni

Jest to podstawowy rodzaj nadruku, jaki stosujemy na Naszych koszulkach. Wzór nadrukowany jest bezpośrednio na koszulkę.
Ta technika pozwala na uzyskanie wielokolorowych nadruków o bardzo wysokiej rozdzielczości. 


Folia Flex

Stosujemy ją głównie przy jednokolorowych wzorach. W ofercie mamy, aż 32 kolory tego rodzaju folii. 
Wycięty w folii wzór jest zgrzewany z materiałem ubrania, dzięki czemu wzór jest bardzo trwały i ma śliskie wykończenie.


 Neonowa folia flex

Jest to rodzaj folii, która w różnym świetle daje inne efekty wizualne. Folia bardzo spektakularnie zachowuje się na przykład w oświetleniu klubowym.
W ofercie mamy 4 rodzaje folii neonowej.


 Metaliczna folia Flex

Podobnie jak w przypadku folii neonowej, jest to odmiana folii flex. Folia posiada wykończenie, które bardzo efektownie odbija każde światło, dzięki czemu ubrania zdobione tą techniką wyglądają niesamowicie w każdej sytuacji. 
Obecnie w ofercie mam folie w kolorze złotym i srebrnym.


 Diamentowa folia flex

Najbardziej efektowny rodzaj folii flex. Każdy wzór składa się z setek drobnych elementów, z których każdy odbija światło w nieco innym kierunku. Dzięki temu ubrania zdobione tą folią wyjątkowo rzucają się w oczy i są świetnie widoczne w każdym świetle, dając z każdym razem inny efekt.
Obecnie w ofercie mamy 12 rodzajów folii diamentowych.


 Folia Flock

 Z ubraniem zgrzewana jest folia pokryta drobnym meszkiem, dzięki czemu wzór jest przestrzenny i bardzo przyjemny w dotyku. Dzięki temu ubrania sprawiają wrażenie pokrytych "futerkiem".
Obecnie w ofercie mamy 20 kolorów foli flock. 


 Fosforyzująca folia Flex

Fosforyzującą folię zaczęliśmy wykorzystywać do zdobienia koszulek z serii FOSFO. W dziennym świetle folia ma śnieżnobiały, błyszczący kolor. Jednak po krótkim oświetleniu w ciemnościach emituje charakterystyczne zielonkawe światło. 
Folia wygląda bardzo efektownie, a produkty zdobione przez nas tą techniką zawsze wyróżniają się w tłumie.


Odblaskowa folia Flex

Odblaskową folię zaczęliśmy wykorzystywać do zdobienia koszulek z serii FLASH. W dziennym świetle folia ma grafitowy błyszczący kolor. W zależności od oświetlenia folia błyszczy się na wiele kolorów. Najciekawszy jednak efekt uzyskamy robiąc jej zdjęcie z lampą błyskową.  


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl